Ken Block во Русија! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Ken Block во Русија!

Американецот Кен Блок доби покана да учествува на презентацијата на новите зимски гуми на Pirelli. Тој и неговиот Ford Focus WRC им понудија малку забава на Русите!
Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.