Mercedes SLS и Akrapovič – титаниумски сон! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Mercedes SLS и Akrapovič – титаниумски сон!

Mercedes SLS AMG е еден од автомобилите кои го прават напривлечниот звук на светот. Но Словенците од Akrapovič мислат дека можат подобро. Што мислите вие?

Навистина нема што повеќе да се зборува. Пуштете ги звучниците колку што можете погласно, а ако сте на работа, слободно посметајте им на колегите во канцеларија!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.