Czech Coast Customs – Погледнете ја новата реклама за Skoda Yeti со Xzibit! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Czech Coast Customs – Погледнете ја новата реклама за Skoda Yeti со Xzibit!

Еве една сосема неочекувана реклама – новата реклама за Skoda Yeti со популарниот Американски рапер Xzibit, инспирирана од неговото шоу Pimp My Ride!

Ова навистина не го очекувавме – Xzibit навистина успешно успева да рекламира еден автомобил за кој веруваме дека никогаш ниту тој сонувал, а ниту ние дека ќе го промовира! Во секој случај, одлична реклама која ќе ве насмее уште од почетокот на работниот ден! Браво Skoda, одличен потег!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.