Дневна доза сексапил: Ferrari 458 Italia & HRE 505 Vintage Wheels! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Дневна доза сексапил: Ferrari 458 Italia & HRE 505 Vintage Wheels!

Ferrari 458 Italia опремена со ретро тркала кои ќе ве потсетат на легендарната Ferrari F40 – треба уште нешто да кажеме?

Тркалата за кои зборуваме се произведени од HRE, а моделот се вика 505 Vintage. Нема воопшто потреба повеќе да зборуваме, уживајте во прекрасните фотографии и одличното видео!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.