Утринска Гимнастика: Porsche 911 Carrera Convertible – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Porsche 911 Carrera Convertible

Луѓето од Porsche се навистина горди на новиот Porsche 911 Carrera Convertible, a August Achleitner со задоволство зборува за новиот кабриолет, неговата ригидност, моќност, стил и перформанси.

Погледнете неколку снимки од Женева, како и неколку одлични снимки во движење кои во целост ја прикажуваат привлечноста на Porsche 911 Carrera Convertible!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.