Звуците на Aston Martin V12 Zagato! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Звуците на Aston Martin V12 Zagato!

Кога зборуваме за Aston Martin, една од работите за кои неминово ќе стане збор е токму звукот кој го прават. Погледнете едно кратко видео од Aston Martin V12 Zagato и слушнете го тој прекрасен V12!

Видеото пуштете го на цел екран, пуштете ги звучниците погласно и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.