Утринска Гимнастика: Motorcycle vs Car Drift Battle 2 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Motorcycle vs Car Drift Battle 2

Како изгледа кога се бркаат моторџии и полицајци, и сето тоа во едно одлично дрифт видео?!

Да не должиме многу, додека го пиете утринското кафе, уживајте во видеото!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.