Honda NSX vs Lancer EVO VIII – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Honda NSX vs Lancer EVO VIII

Летово имавме шанса да се дружиме со две Јапонски легенди – навистина легендарната Honda NSX и чудовиштето развиено на рели-патеките – Lancer EVO VIII!

Ова е прв дел од фотографиите, наскоро ќе го прикажеме и вториот дел. Уживајте во прекрасните фотографии, ние сигурно уживавме додека се возевме во овие прекрасни, прекрасни автомобили!

Фотографија: Дејан МаликовскиАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.