Утринска Гимнастика: Honda NSX – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Honda NSX

Погледнете го едното од нашите омилени автомобилски видеа и уживајте во прекрасната продукција и нејзиното височество – Honda NSХ!

Да кажеме дека го сакаме супер-спортскиот модел на Honda, нема да кажеме доволно. Видеото и продукцијата се прекрасни, а самото видео е посветено на големиот Ayrton Senna. Вклучете HD, попуштете го звукот и гледајте го на цел екран. Уживајте!

[vimeo id=”13412780″ width=”600″ height=”350″]Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.