microlino – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

Дејан Христов создаде концепт за офроуд верзија на електричниот Microlino

Македонскиот дизајнер Дејан Христов во соработка со Српскиот инженер Владимир Матијашевиќ...