kg mobility – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

ТЕСТ: SsangYong Torres 1.5 T-GDI AT6 FWD Forest Edition – Ново име и нов пристап за корејскиот производител

Новиот Torres изгледа наметливо и самоуверено – но со што друго ќе ги освојува купувачите...

SsangYong го менува името и станува KG Mobility

Новиот сопственик на SsangYong одлучи целосно да го ребрендира корејскиот производител на...