gmc – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: , ,

Утринска Гимнастика: General Motors ја напаѓа Норвешка со електрични возила, Audi одговора на предизвикот!

General Motors ја претстави најновата хумористична реклама за овогодишниот Super Bowl, во која глумат...

Големиот HUMMER се враќа – како електричен теренец со 1000 коњски сили!

Според официјалните податоци кои пристигнаа од GMC, новиот Hummer ќе има три електрични мотори...

Hummer се враќа како супер-моќен електричен GMC!

General Motors го враќа Hummer на пазарот – и кажуваат дека ќе биде уникатен електричен пикап со...