Утринска Гимнастика: Тревис Пастрана ја превзема Gymkhana! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Тревис Пастрана ја превзема Gymkhana!

Hoonigan објавија ново Gymkhana видео во кое главната улога зад воланот ја презема Тревис Пастрана од досегашниот возач Кен Блок.

Долгогодишното пријателство помеѓу двајцата тркачки возачи кулминираше со предавање на факелот. Тревис Пастрана дава се од себе во неговиот Gymkhana настап, кој се одвива во неговиот град и завршува во неговата куќа.

По долговременото отсуство, наместо компактни модели со ознаката на Ford, повторно гледаме Subaru STI седан како главен автомобил, исто како во оргиналното Gymkhana видео.

Подгответе си пуканки, гласот до максимум и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.