full screen background image
Search

Попладневно кино: Ken Block’s Gymkhana 7 – Wild in the streets of LA!

Ken Block повторно напаѓа – налудничавиот возач седна зад воланот на Ford Mustang од 1968-ма година со 845 коњски сили и „се ослободи“ по улиците на Лос Анџелес. Погледнете како тоа изгледа!

Навистина нема потреба многу да зборуваме. Пуштете го видеото на цел екран, звучниците нека бидат малку погласни, и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.