Утринска Гимнастика: Тревис Пастрана го сними најлудото Gumkhana видео досега! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Тревис Пастрана го сними најлудото Gumkhana видео досега!

Тревис Пастрана објави ново видео со кое ја презема титулата од Кен Блок за најлуда Gymkhana до сега.

Целото неверојатно возење е снимено во Флорида и вклучува млазен авион, воден скутер, брод, монстертрак и хеликоптер. Покрај сите нив Тревис изведува разни атракции позади воланот на специјално подготвениот Subaru Wagon, кој располага со 862 кс.

„Завртете појако“ и погледнете го импресивното видео!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.