Неочекувано: Рапер го претставува новиот Mitsubishi Eclipse Cross – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Неочекувано: Рапер го претставува новиот Mitsubishi Eclipse Cross

Еве уникатен начин да им го претставите новиот автомобил на потенцијалните купувачи – ангажирајте freestyle рапер!

Mitsubishi го ангажирале Harry Mack малку да им помогне во продажбата на новиот Eclipse Cross купе-СУВ. Погледнете и слушнете како тоа изгледа и звучи – и обрнете внимание на реакциите на купувачите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.