ВЕЧЕРНО КИНО: Трејлер за третата сезона на The Grand Tour – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВЕЧЕРНО КИНО: Трејлер за третата сезона на The Grand Tour

Џереми Кларксон, Ричард Хамонд и Џејмс Меј се враќаат на 18-ти Јануари – а во меѓувреме, еве го првиот трејлер за третата сезона на The Grand Tour.

Во трејлерот можеме да видиме само некои од авантурите низ кои момците ќе поминат – но и некои навистина одлични автомобили. Останува да бидеме трпеливи уште месец и половина…Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.