Повелете во Ford на Blue Friday! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Повелете во Ford на Blue Friday!

Нашите пријатели од Ford ве канат овој и следниот петок на Blue Friday – пробајте ги моделите на Ford, добијте специјални попусти и интересни подароци!

Денес, 23-ти Ноември, и следниот петок на 30-ти Ноември, нашите пријатели од Ford ги канат сите да го посетат нивниот салон и да ја разгледаат понудата за Blue Friday.

Од Ford кажуваат, дека само во петок можете да очекувате:

  • Попусти за сите возила, нови и половни!
  • Подароци за секое ново Ford возило!
  • Подароци за секое тест возење!
  • Донација во добротворни цели од секое продадено возило во петок!

Посетете го Blue Friday во Ми-Да Гранд Моторс!

Извор: PR FordАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.