Протекоа фотографии од новата BMW Тројка! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Протекоа фотографии од новата BMW Тројка!

На само еден ден пред официјалната премиера протекоа првите фотографии од новата BMW Серија 3!

Новата „Тројка“ ветува многу новитети – но до сега не знаевме како ќе изгледа најновата генерација на германскиот спортски седан. Сега, благодарение на конфигуратор кој беше предвремено објавен, ги имаме првите „фотографии“ од новата BMW 3 Series, и тоа во неколку различни изведби. На фотографиите ќе забележите дека ги гледаме „обичната“ тројка, Sport изведбата како и M Sport изведбата.

Сите детали и повеќе (и подобри) фотографии ќе имаме наскоро.

 Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.