Утринска Гимнастика: Новата Ford Fiesta ST покажува што знае во подземен рудник! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Новата Ford Fiesta ST покажува што знае во подземен рудник!

Што можете да направите кога сакате да уживате во вашата Ford Fiesta ST, а немате каде? Одете под земја, секако!

Зад управувачот е рели-возачот Elfyn Evans, а локацијата е рудник на неоткриена локација. Кога на сето тоа ќе се додаде новата, 200-коњска Ford Fiesta ST, рецептот звучи одлично!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.