full screen background image
Search

ЕКСКЛУЗИВНО: Во посета на Museo Storico Alfa Romeo!

Нашиот другар Марјан беше во посета на музејот на легендарниот италијански бренд Alfa Romeo и ни дозволи да споделиме дел од фотографиите!

Сите ние сме огромни фанови на Alfa Romeo, а нашиот другар Марјан Ивановски отиде да го посети Museo Storico Alfa Romeo во Милано. Бидејќи е супер дечко, ни дозволи да споделиме дел од фотографиите со нашите посетители – па, уживајте!

Екстра фотки има на нашиот форум – кликнете тука!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.