Утринска Гимнастика: Рекордерското возење на Volkswagen I.D. R на Pikes Peak! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Рекордерското возење на Volkswagen I.D. R на Pikes Peak!

Volkswagen неодамна постави нов рекорд на Pikes Peak со електричниот I.D. R тркачки автомобил – а сега можеме да видиме како помина рекордерското возење!

Перформансите со кои располагаат електричните автомобили се навистина спектакуларни – погледнете го рекордерското возење на Volkswagen I. D. R на Pikes Peak!

 Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.