МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Premium Rally и преку 10.000 коњски сили го нападнаа Скопје! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Premium Rally и преку 10.000 коњски сили го нападнаа Скопје!

Premium Rally возилата вчеравечер пристигнаа во Скопје, а денес беа на градскиот плоштад – погледнете мега-галерија од сите автомобили кои беа таму!

На фотографиите ќе забележите автомобили од Porsche, Ferrari, Mercedes-AMG, Lamborghini, Alfa Romeo, BMW – но и неколку работи кои нема да ги очекувате. Погледнете ја нашата мега-галерија!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.