Утринска Гимнастика: Mark Webber и Porsche 911 GT3 RS на Nurburgring – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Mark Webber и Porsche 911 GT3 RS на Nurburgring

Porsche 911 GT3 RS испорачува 520 коњски сили, а зад управувачот е поранешниот F1 возач Mark Webber – погледнете како Mark ужива на Nurburgring во екстремниот спортски автомобил!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.