full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Бегство од Нирбургринг со BMW M4 CS и Pennzoil!

Pennzoil објавија ново видео со BMW М4 CS и Рис Милен на Зелениот Пекол, кое изгледа подеднакво импресивно како претходните.

Одличниот серијал на Pennzoil продолжува со новата епизода на Нирбургринг, каде главниот јунак повторно позади воланот на жолт спортски автомобил приредува фантастични егзибиции и лудо возење. За оваа епизода Рис милен со своите раце управува 460 кс кои се пренесуваат кон подлогата преку задните тркала.

Погледнете го спектакуларното видео и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.