Утринска Гимнастика: Храбриот нов BMW X2 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Храбриот нов BMW X2

Во промотивното видео за новиот X2, баварскиот производител го наметнува новиот купе-SUV како избор за оние кои сакаат да се издигнат над етаблираните норми.


Новиот купе-SUV на BMW треба наскоро да пристигне во салоните, а купувачите во Европа ќе можат да изберат меѓу 192-коњски тубро-бензинец и 190 или 230-коњски турбодизел.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.