Вечерно Кино: Најновиот трејлер за Baby Driver! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Најновиот трејлер за Baby Driver!

Премиерата на Baby Driver е закажана за оваа седмица, а ние вечерва ви го нудиме возбудливиот трејлер за филомот каде една од главните улоги ја имаат токму автомобилите!


Baby Driver е дело на Edgar Wright (оној откачениот Англичанец кој стои позади одличните Shaun of the Dead, Hot Fuzz и многу други филмови), а во главните улоги ќе ги видите Kevin Spacey, Jon Hamm и други ликови. Премиерата е закажана за овој Четврток во Cineplexx – се гледаме таму!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.