Утринска Гимнастика: Mads Østberg и 50-метарскиот скок на неговата Ford Fiesta! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Mads Østberg и 50-метарскиот скок на неговата Ford Fiesta!

На неодамнешното рели во Финска, возачот Mads Østberg и неговата Ford Fiesta WRC како да полетаа!

Точката каде Mads Østberg и неговата Fiesta полетаа се вика Yellow Horse Jump, и е место на неколку спектакуларни скокови. Погледнете како тоа изгледа!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.