Утринска Гимнастика: Страшното забрзување на Ferrari 812 Superfast – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Страшното забрзување на Ferrari 812 Superfast

Ferrari 812 Superfast носи 6.5-литарски V12 кој испорачува 800 коњски сили и 720 Nm – а забрзувањето изгледа…


… вака!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.