Неделно Кино: Понекогаш моментите кои никогаш не се случуваат се најважни! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Неделно Кино: Понекогаш моментите кои никогаш не се случуваат се најважни!

Volvo објави емотивна реклама која ќе го растопи срцето на секој што ќе ја погледне и ќе не потсети на важноста на системите за активна безбедност во автомобилите.

Навистина е реткост да се види толку добро осмислена реклама која ќе предизвика вистински вртлог од емоции. Ова е нешто што мора да го погледнете и да го искусите самите, без да ви раскажеме ниту дел од содржината.

Погледнете за што се работи во видеото подоле, а потоа забришете ги солзите!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.