Утринска Гимнастика: Трејлер за The Grand Tour на Кларксон, Хамонд и Меј! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Трејлер за The Grand Tour на Кларксон, Хамонд и Меј!

Легендарното трио се враќа! Погледнете го трејлерот за новото шоу на Jeremy Clarkson, Richard Hammond и James May!

Навистина нема потреба да објаснуваме повеќе. 18-ти Ноември не може да пристигне доволно брзо!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.