full screen background image
Search

МЕГА ГАЛЕРИЈА: 11-та Меѓународна Изложба на Историски Возила

Пред неколку дена ја најавивме изложбата, а денес ви пренесуваме мега-галерија од изложените олдтајмери кои беа дел од изложбата во Скопје!

Еуроимпекс и АМК Џип Рели Спорт по трет пат заеднички организираа одличен настан – меѓународна изложба на историски возила. Вечерва ви пренесуваме мега-галерија од изложените автомобили, а наскоро ќе го објавиме и нашето видео од настанот. Покрај возилата на Peugeot, Еуроимпекс ги покажаа и своите производи од гамата на Total и Valvoline, но и продуктите од гамата на Professional Tuning.

Свое учество на настанот имаа преку 100-тина различни возила, а со гордост можеме да кажеме дека и членови на CARclub беа наградени во своите категории – им честитаме на сите учесници и победници, а во меѓувреме уживајте во фотографиите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.