Утринска Гимнастика: Едно од најдобрите Drift видеа на сите времиња! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Едно од најдобрите Drift видеа на сите времиња!

Можеби нема да ни верувате на насловот – но навистина е така – подгответе се за едно од најдобрите дрифт видеа кои сте ги виделе до сега!

На видеото ќе видите два автомобили – два примероци на Nissan 370Z кои имаат по 1000 коњски сили, а зад нивните волани се Chris Forsberg и Ryan Tuerck – едниот е Formula Drift шампион, а другиот е пофесионален дрифтер. Сцената е Hawthorne Mall во Лос Анџелес – напуштен шопинг центар кој е одлична позадина за нивната забава. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.