Утринска Гимнастика: Епизоди 3 и 4 од документарецот за Ford Focus RS! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Епизоди 3 и 4 од документарецот за Ford Focus RS!

Ford ги објави третата и четвртата епизода од документарецот за Ford Focus RS – погледнете како поминаа тестирањата во реалниот свет, но и на тркачката патека!

Во третата епизода од одличниот серијал на Ford за одличниот нов Focus RS ќе погледнете како инженерите го тестирале Focus RS во реални и екстремни услови, а во четвртата епизода ќе дознаете како е тестиран автомобилот на тркачките патеки.

Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.