full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Вториот дел од документарецот за Ford Focus RS!

Ford го објави вториот дел од документарецот за Focus RS, а денес ќе видиме како е дизајниран овој екстремен хечбек и како е тестирана неговата безбедност.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.