Focus RS: Rebirth of an Icon – Објавен првиот дел од документарецот за новиот Ford Focus RS – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Focus RS: Rebirth of an Icon – Објавен првиот дел од документарецот за новиот Ford Focus RS

Ford подготви документарец кој го следи од почеток до крај повторното раѓање на иконата наречена Focus RS – и денес го објавија првиот дел!

Погледнете го првиот дел од документарецот за новиот Focus RS – и погледнете како Raj Nair и Ken Block се запознаваат со многу ран прототип од овој екстремен хечбек!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.