full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Под отворено небо со Ferrari 488 Spider!

Егзотиката наречена Ferrari 488 доби своја топлес верзија – Ferrari 488 Spider. Погледнете како изгледа зад воланот на оваа италијанска егзотика!

Битурбо моторот во 488 Spider е истиот од 488 GTB, а тоа значи 660 коњски сили и „стотка“ за 3 секунди. Доволно.

Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.