Утринска Гимнастика: Ford се враќа на Le Mans! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Ford се враќа на Le Mans!

Ford го најави своето враќање на Le Mans, но убаво е да се вратиме малку наназад, да ги видиме успесите на синиото овал и да ја видиме трансформацијата од стариот, во новиот Ford GT!

Ford има моќна и славна историја на Le Mans, па сега на голема врата го најавуваат своето враќање на легендарната трка – погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.