full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Четири легендарни примероци на Ferrari на тркачката патека!

Еден од најдобрите начини да се започне денот е со четири црвени модели на Ferrari, а задоволството е уште поголемо кога зад управувачот е Dario Benuzzi, легендарен тест-возач од Маранело!

Ferrari ги собра F40, F50, Enzo и LaFerrari на едно место за да ја прослави кариерата на Dario Benuzzi, кој вози за италијанскиот производител од сега веќе далечната 1969-та година. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.