Вечерно Кино: Audi во новиот Avengers: Age of Ultron! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Audi во новиот Avengers: Age of Ultron!

Avengers: Age of Ultron наскоро ќе ја има својата премиера, а голема улога во филмот имаат токму моделите од Инголштад!

Тони Старк – односно Iron Man – повторно ќе се најде зад воланот на Audi R8, а во филмот ќе ги видиме и новото Audi TTS, како и A3 Cabriolet. Моделите на Audi не се појавуваат прв пат во светот на Marvel – веќе се појавија во некои од минатите филмови, каде ги видовме R8, R8 Spyder, R8 e-Tron, и уште многу други.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.