Ferrari 458 Spider со Liberty Walk бодикит! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Ferrari 458 Spider со Liberty Walk бодикит!

SR Auto Group подготви екстремн0-тјунирана верзија на Ferrari 458 Spider на кој му додаде широк бодикит на Liberty Walk!

Можеби екстремниот бодикит нема да биде по сечиј вкус, но ние мораме да признаеме дека тјунираното Ferrari изгледа интересно и провокативно. Понекогаш зборовите се излишни, но големите црвени тркала нудат одличен контраст со црната каросерија и екстремно широките крила. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.