Утринска Гимнастика: Chris Harris за новиот Hoonicorn со 845 коњски сили на Ken Block! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Chris Harris за новиот Hoonicorn со 845 коњски сили на Ken Block!

Неодамна Ken Block го објави најновото Gymkhana видео – но денес имаме можност заедно со Chris Harris да погледнеме зад кулисите и да дознаеме повеќе за уникатниот автомобил со кој беше изведен овој подвиг!

Уживајте во несекојдневната можност да дознаете малку повеќе за автомобилот со кој Ken Block го нападна  Лос Анџелес!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.