Утринска Гимнастика: Изневерената девојка, Ferrari 458 и Forgiato тркала! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Изневерената девојка, Ferrari 458 и Forgiato тркала!

Сцената е филмска – девојка налетува на својот дечко кој е во кревет со друга. Реакцијата боли, ама вистински!

Луѓето од Forgiato решиле да ги промовираат своите тркала на несекојдневен начин. Погледнете за што се работи – но ве предупредуваме, можно е да се расплачете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.