full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Приемниот испит на BMW M4!

Што добивате кога ќе го ставите новото BMW M4 меѓу 52 различни М-модели, сите горда сопственост на нивните газди? Автомобилска уметност и над 11.000 коњски сили на едно место!

BMW објави ново промотивно видео на кое се гледа како новотo BMW M4 Coupe „си игра“ на патека направена од М-модели кои се сопственост на обожувателите на брендот. На видеото има 52 возила и вкупно 11.566 коњски сили. Не е наведена целата листа, но навистина и не е потребна – уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.