full screen background image
Search

Утринска гимнастика: Mikko Hirvonen се подготвува за релито во Германија!

Летечкиот Финец на Ford се подготвува за релито во Германија кое треба да се одржи следниот викенд – погледнете како хируршки-прецизно тој се движи низ тесните улички!

Зад воланот на неговата Ford Fiesta RS WRC, Mikko Hirvonen се подготвува за релито во Германија. Hirvonen во моментов е на петтото место во генералниот пласман во Светскиот Рели Шампионат. Вистинско задоволство е да се гледа прецизноста и смиреноста на овие возачи кои најверојатно се најдобрите возачи на планетата. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.