Утринска Гимнастика: Трејлерот за Mad Max: Fury Road – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Трејлерот за Mad Max: Fury Road

Сигурно се сеќавате на филмовите со Mad Max. Дали знаете дека се подготвува нов дел во серијалот? Погледнете го одличниот трејлер!

Обично не објавуваме трејлери за филмови, но ова изгледа навистина интересно. Новиот филм во серијалот за Mad Max изгледа фантастично! Улогата на Mad Max ја глуми Tom Hardy – кој веќе го знаеме по одличната улога на Bane во последниот Batman филм, како и од Inception и многу други. Тој го зема местото на Mel Gibson од минатите филмови.

Погледнете како изгледа трејлерот – и ве предизвикуваме да не бидете возбудени!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.