Утринска Гимнастика: Toyota Aygo и „невидливиот“ возач! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Toyota Aygo и „невидливиот“ возач!

Toyota реши на инвентивен начин да го покаже новиот Aygo, па на возачкото седиште го седна „невидливиот“ возач – погледнете ги реакциите на минувачите!

Креативниот илузионист Rahat веќе стана популарен со своето видео каде тој е „невидлив“ и ги изненадува разно-разните минувачи. Ова го забележале и луѓето во Toyota па решиле на истиот начин да го промовирааат новиот Aygo на улиците во Франција. Погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.