Утринска Гимнастика: Малку поинаква Gymkhana! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Малку поинаква Gymkhana!

Луѓето влечат инспирација од многу нешта, а еден креативен возач на картинг извлекол инспирација од Gymkhana видеата на Ken Block!

Ken Block не е најдобриот возач на сите времиња, но благодарение на неговите Gymkhana видеа со сигурност е еден од најпознатите. Ние останавме без зборови – погледнете за што станува збор!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.