Утринска Гимнастика: Одлична реклама за новиот Citroen C4 Picasso Technospace – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Одлична реклама за новиот Citroen C4 Picasso Technospace

Според Citroen, новиот C4 Picasso може да понуди навистина многу. Колку многу? Целиот свет!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.