Утринска Гимнастика: Атрактивна русокоса позади воланот на BMW M3 со 620кс – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Атрактивна русокоса позади воланот на BMW M3 со 620кс

Vivid Racing ги искомбинира двата најпосакувани елементи на секој маж во ова видео…

Оваа атрактивна русокоса девојка во тесно мини здолниште ги покажува „нејзините“ возачки и способностите на ова BMW M3 низ градските улици во потрага по конечна дестинација. Автомобилот е засилен со компресор од VF Engineering и разубавен со Vorsteiner аеро пакет за поспортски изглед.

За поефикасно пренесување и контролирање на силата, возилото е поставено на Volk Racing G2 фелни во големини од 20-инчи, обвиени во Toyot T1s пневматици, а под нив се наоѓаат големи Brembo сопирачки офарбани во Lamborghini зелена боја.Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.